אודותינו

מי אנחנו ומה החזון שלנו?

מי אנחנו?

חברת "target4u שירותי תרגום" הוקמה לפני יותר מ־15 שנה, כדי לשנות את הדרך שבה צורכים שירותי תרגום. על אף ההילה האופפת את הבינה המלאכותית, אנחנו מאמינים שעדיין לא הומצאה הדרך להחליף באופן מלא את האדם. אנחנו מספקים שירות אנושי ותרגומים אנושיים, ולא מעוניינים להשאיר את הלקוחות שלנו לבד מול הטכנולוגיה הגועשת.

אנחנו מעוניינים להפוך את התהליך לחוויה של איכות ונוחות. התהליך מתחיל באפשרות לקבל הצעת מחיר און־ליין באתר שלנו לכל טקסט שתבחרו. אינכם צריכים עוד לבזבז זמן על טלפונים ועל המתנה למתן הצעת מחיר. בשלב הבא תוכלו לבצע הזמנה און־ליין ולהעלות את הקבצים שברצונכם לתרגם עם כל ההערות החשובות לכם. לאחר ביצוע ההזמנה תקבלו פירוט מדויק על ההזמנה, לרבות מחיר ומספר הזמנה.

הדיאן איי שלנו

איכות בלתי מתפשרת

שירות יוצא דופן

מחיר מנצח

איכות בלתי מתפשרת

אנו שמים את הדגש באיכות התרגום ודואגים לבחון היטב את המתרגמים שלנו. בעת קבלת תרגום אנו דואגים לבצע התאמה אישית של המתרגם לאופי התרגום, התאמה הכוללת את שפות המקור והיעד, סוג הטקסט, קהל היעד, דחיפות העבודה ועוד.

אנו מעסיקים אך ורק מתרגמים מקצועיים שעברו מיונים. כל עבודה עוברת גם בדיקת איכות סופית במשרד, כולל עבודות עיצוב ושירותים נלווים, והכול בהתאם לצורכי הלקוח.

בנוסף, כל עבודה נמסרת למנהל לקוח שאחראי עליה ומלווה אותה. צורת עבודה זו מאפשרת לנו להכיר לעומק את הלקוח ולתת מענה הולם לדרישותיו הספציפיות.

שירות יוצא דופן

אנחנו מאמינים בחשיבות ההיבט האנושי בחוויית הלקוח, ולכן עושים את כל המאמצים לתת שירות יוצא דופן. אנו זמינים מסביב לשעון אם תרצו לבצע שינוי בהזמנתכם או סתם לשאול משהו ששכחתם.

אכפת לנו מהזמן של הלקוחות שלנו, ולכן מבחינתנו עמידה בזמנים שנקבעו היא קודש. אנחנו דואגים לסגור עם המתרגמים לוחות זמנים קפדניים, וברוב המקרים אנו מחזירים את הטקסט המתורגם לפני המועד שסוכם.

בנוסף, אנו שומרים את כל העבודות שעשינו לכל לקוח ולקוח, ובהתאם לצורך יכולים לשלוף אותן ולשלוח אותן אליו לפי דרישתו. אנחנו גמישים לגבי צורת הגשת העבודה ללקוח, ומבצעים עיצוב ועימוד בהתאם לצרכיו הספציפיים.

מחיר מנצח

אנחנו עושים מאמץ כדי להבטיח שהמחירים שלנו יהיו תחרותיים ואטרקטיביים ביחס למחירים המקובלים בשוק. המטרה שלנו היא לספק ערך גבוה עבור הכסף של הלקוחות שלנו.

בנוסף לשירותי התרגום אנו מספקים שירותים נלווים במחירי עלות כגון: עיצוב, עימוד, עריכה לשונית, בקרת איכות, ליווי לאישור נוטריוני ועוד.

ולסיום, אנו ערים לצורכי לקוחותינו העסקיים ובהתאמה גמישים בעניין מועד ותנאי התשלום שלהם.

שאלות? התקשרו 074-702-2342
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

דילוג לתוכן