תרגום לפורטוגזית

בעולם יש כ־230 מיליון דוברי פורטוגזית כשפת אם וכ־27  מיליון אנשים שלמדו פורטוגזית כשפה שנייה. פורטוגזית מדוברת בפורטוגל, בברזיל ובמדינות נוספות של אמריקה הלטינית, וגם בחלק ממדינות אפריקה, כמו אנגולה.

פורטוגזית מתחלקת בעיקר לפורטוגזית של פורטוגל ולפורטוגזית של ברזיל. פורטוגזית ברזילאית גם היא נחלקת לכמה סוגים, אבל סוגים אלו פחות משמעותיים כי ההבדל העיקרי ביניהם הנו במבטא. חשוב להתאים את התרגום לסוג הפורטוגזית שהכי מתאימה לקוראים הפוטנציאליים, כדי למנוע מצבים לא נעימים ואי־הבנות.

בדומה לספרדית ולצרפתית, כאשר מתרגמים לפורטוגזית מעברית ומאנגלית, חשוב מאוד לזכור שמספר המילים עולה, ואם מדובר בתרגום אתר, מצגת או כל חומר אחר שעובר עיצוב, הדבר ידרוש התחשבות והקצאת מקום נוסף עבור המלל.

פורטוגזית דומה מאוד לספרדית, ויש הרבה דברים משותפים בין שתי השפות האלו גם מבחינת אוצר המילים וגם מבחינת הדקדוק.

אבל גם במקרה של הפורטוגזית, כמו במקרה של ההולנדית, אל תיתנו לדמיון בין השפות להטעות אתכם. מדובר בשתי שפות שונות. מתרגם ששולט בספרדית לא ייקח על עצמו תרגום בשפה הפורטוגזית. אותו היגיון פועל גם בכיוון ההפוך.

אנחנו בחברת "target4u שירותי תרגום" עוסקים במשך שנים רבות במתן שירותי תרגום בשפה הפורטוגזית באמצעות מתרגמים דוברי פורטוגזית ברמת שפת אם, ואשר הנם מקצועיים ובעלי ניסיון רב.

לקבלת הצעת מחיר

לתרגום לפורטוגזית

התקשרו 074-702-2342 או מלאו פרטים:

לקוחות מספרים

שירותי תרגום

תרגום טכני

תרגום משפטי

תרגום שיווקי

תרגום מדעי

תרגום אתרים

תרגום ספרים

שירותים נלווים

עריכת תוכן

עריכה לשונית

לוקליזציה

ליווי לאישור נוטריוני

עימוד והכנה לדפוס

עיצוב והכנה לדפוס

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם

דילוג לתוכן