תרגום להולנדית

בעולם יש כ־25 מיליון דוברי הולנדית כשפת אם ו־5 מיליון דוברי הולנדית כשפה שנייה. אפריקאנס, השפה המדוברת בעיקר בדרום אפריקה, היא סוג של שפה שהתפצלה מהולנדית, ומדוברת על ידי כ־16 מיליון אנשים. דוברי הולנדית ודוברי אפריקאנס יכולים להבין זה את זה.

באירופה, מלבד בהולנד, כ־60% מהאוכלוסייה של בלגיה מדברים הולנדית־פלמית (סוג שונה של הולנדית). מחוץ לאירופה ההולנדית מדוברת בסורינאם ובעוד כמה מדינות באיים הקריביים שהיו שייכים בעבר להולנד.

אם אתם מעוניינים בתרגום להולנדית, שימו לב שההולנדית שמדוברת בבלגיה היא, למעשה, שפה פלמית, ושונה מהשפה המדוברת בהולנד. לכן תוודאו מי יהיו הקוראים שלכם, תושבי הולנד או תושבי בלגיה.

כמו בגרמנית, גם בהולנדית יש תופעה של מילים ארוכות, ולכן חשוב מאוד לשים לב שהמילים הארוכות הללו לא יתפצלו או לא יידבקו עם מילים אחרות בשלב העיבוד הגרפי, אם אתם שותלים את הטקסט המתורגם בתבניות עיצוביות שונות.

לשפה ההולנדית יש הרבה דברים משותפים עם הגרמנית, והיא עלולה להיראות דומה לגרמנית. אך אל תיתנו לדמיון להטעות אתכם, מדובר בשתי שפות שונות. לפיכך, מתרגם ששולט בשפה הגרמנית לא ייקח על עצמו תרגום בשפה ההולנדית ולהפך.

אנחנו בחברת "target4u שירותי תרגום" עוסקים במשך שנים רבות במתן שירותי תרגום בשפה ההולנדית באמצעות מתרגמים דוברי הולנדית ברמת שפת אם, ואשר הנם מקצועיים ובעלי ניסיון רב.

לקבלת הצעת מחיר

לתרגום להולנדית

התקשרו 074-702-2342 או מלאו פרטים:

לקוחות מספרים

שירותי תרגום

תרגום טכני

תרגום משפטי

תרגום שיווקי

תרגום מדעי

תרגום אתרים

תרגום ספרים

שירותים נלווים

עריכת תוכן

עריכה לשונית

לוקליזציה

ליווי לאישור נוטריוני

עימוד והכנה לדפוס

עיצוב והכנה לדפוס

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם

דילוג לתוכן