תרגום לספרדית

השפה הספרדית היא השפה הרשמית בכ־20  מדינות בעולם, ומדוברת בכל היבשות. נכון לשנת 2023, ישנם כ־486 מיליון דוברי ספרדית כשפת אם, מה שהופך אותה לשפה השנייה בגודלה שמדוברת על ידי דוברי שפת אם.

ישנם עוד 75 מיליון דוברי ספרדית כשפה שנייה או כשפה זרה נוספת, והם הופכים את הספרדית לשפה הרביעית המדוברת בעולם, אחרי אנגלית, סינית־מנדרין והינדית. בנוסף, ספרדית היא השפה השלישית שנעשה בה שימוש באינטרנט לפי תדירות, אחרי אנגלית וסינית.

לשפה הספרדית יש הרבה מאוד סוגים, ספרדית של ספרד (יש גם סוגי ספרדית אזוריים בתוך המחוזות השונים של ספרד), ספרדית של מקסיקו ושל מדינות נוספות באמריקה הלטינית.

גם השפה הספרדית המקובלת באסיה (פיליפינים) ובחלק ממדינות אפריקה שונה במקצת מהספרדית הרגילה. דוברים של סוגי ספרדית אלו יכולים להבין זה את זה, אך יש מילים בעלות משמעויות שונות, ועל כן אי־התאמה של סוגי הספרדית לאוכלוסייה הפוטנציאלית עלולה להביא לאי־הבנות.

ספרדית נחשבת לשפה קלה מאוד ללימוד, ויש אנשים שלוקחים על עצמם תרגומים בשפה הספרדית רק על סמך שהות זמנית באחת מהמדינות שבהן מדברים ספרדית. ואולם לא כדאי לעשות זאת, כי הדבר מייצר שגיאות דקדוקיות ולשוניות רבות ומגוונות.

בתרגום לספרדית, כמו בתרגום לצרפתית, חשוב לשים לב שאם מתרגמים מעברית או אפילו מאנגלית, מספר המילים תמיד גָדֵל, ואם הטקסט אמור לעבור עיצוב גרפי, מומלץ מאוד לשים לב לזה ולהקצות לכך מספיק מקום.

אנחנו בחברת "target4u שירותי תרגום" עוסקים במשך שנים רבות במתן שירותי תרגום בשפה הספרדית באמצעות מתרגמים דוברי ספרדית ברמת שפת אם, ואשר הנם מקצועיים ובעלי ניסיון רב.

לקבלת הצעת מחיר

לתרגום לספרדית

התקשרו 074-702-2342 או מלאו פרטים:

לקוחות מספרים

שירותי תרגום

תרגום טכני

תרגום משפטי

תרגום שיווקי

תרגום מדעי

תרגום אתרים

תרגום ספרים

שירותים נלווים

עריכת תוכן

עריכה לשונית

לוקליזציה

ליווי לאישור נוטריוני

עימוד והכנה לדפוס

עיצוב והכנה לדפוס

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם

דילוג לתוכן