תרגום לצרפתית

נכון לשנת 2022 היו בעולם כ־270 מיליון דוברי צרפתית, ומתוכם כ־80 מיליון דוברי צרפתית כשפת אם. צרפתית היא אחת משש השפות הרשמיות של האו"ם.

באירופה השפה הצרפתית מדוברת בצרפת, בבלגיה, בשווייץ ובאנדורה. בנוסף, השפה הצרפתית מדוברת בקנדה, באזורים נרחבים באפריקה, בחלק מאזורי ארצות הברית כגון לואיזיאנה, באזור האיים הקריביים, בגיאנה הצרפתית, באזורי וייטנאם, לאוס וקמבודיה, באזור  לבנון, האמירויות המאוחדות וקטאר, וגם בחלק מהאיים האוקיאניים כגון פולינזיה הצרפתית.

יש גרסאות שונות של השפה הצרפתית, וחשוב לדעת מי אמור להיות הקורא הפוטנציאלי של השפה (באיזה אזור). השוני בין הגרסאות כולל הבדל בין משמעויות המילים, ועל כן חוסר תיאום בין האפשרויות השונות עלול לגרום אי־הבנות.

דקדוק השפה הצרפתית מורכב מאוד, והמתרגם חייב לשלוט היטב גם בצרפתית וגם בשפה שאליה או שממנה הוא מתרגם כדי לא לפספס דקויות אלו.

כמו כן כאשר מתרגמים לצרפתית מעברית ואפילו מאנגלית, מספר המילים תמיד רב יותר, וחשוב לשים לב לזה אם הטקסט המתורגם אמור לעבור עיצוב, וזאת כדי להקצות לו מספיק מקום.

אנחנו בחברת "target4u שירותי תרגום" עוסקים במשך שנים רבות במתן שירותי תרגום בשפה הצרפתית באמצעות מתרגמים דוברי צרפתית ברמת שפת אם, ואשר הנם מקצועיים ובעלי ניסיון רב.

לקבלת הצעת מחיר

לתרגום לצרפתית

התקשרו 074-702-2342 או מלאו פרטים:

לקוחות מספרים

שירותי תרגום

תרגום טכני

תרגום משפטי

תרגום שיווקי

תרגום מדעי

תרגום אתרים

תרגום ספרים

שירותים נלווים

עריכת תוכן

עריכה לשונית

לוקליזציה

ליווי לאישור נוטריוני

עימוד והכנה לדפוס

עיצוב והכנה לדפוס

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם

דילוג לתוכן