המלצות לקוחות פרטיים

הבחירה הנכונה
קרא עוד
פנינו לחברת TARGET4U, אחרי שהתאכזבנו מחברת תרגומים אחרת, שאיתה עבדנו. בהתחלה התלבטנו ואח"כ הגענו למסקנה שמדובר בבחירה נכונה שעשינו. קיבלנו גם עבודה מקצועית, גם שירות יעיל ואדיב וגם הקפדה על לוח זמנים. כדאי לכם, תנסו גם אתם!
הצעת מחיר בפחות מדקה
קרא עוד
שנים אני עובדת עם TARGET4U, תמיד שלחתי טקסטים, קיבלתי הצעת מחיר ולאחר מכן תרגום מעולה, נדהמתי כאשר נוכחתי לדעת ששיפרו לי את השירות עוד יותר ואיפשרו לי לקצר את שלב קבלת הצעת המחיר לפחות מדקה...מדהים!
ממליץ בחום
קרא עוד
כיו"ר אגודת סטודנטים אנחנו עובדים עם חברה טרגט4יו זמן רב ואנחנו מאוד מרוצים מהשירות שאנחנו מקבלים. מדובר בשירות אדיב ומקצועי, תוך הקפדה על לוח זמנים, כולל ביצוע הזמנות דחופות. ממליץ בחום לכל גוף, המעוניין בתרגומים אקדמיים ברמה גבוהה.
לא טעיתי
קרא עוד
הכרתי את חברת טרגט 4 יו עוד מהיותי סטודנט. אז השתמשתי במאמרים המתורגמים ע"י החברה. כאשר סיימתי את לימודיי ומצאתי עבודה, נתקלתי בצורך לבצע תרגום, בוודאי פניתי לחברת טרגט 4 יו- ולא טעיתי. קיבלתי שירות יעיל ואדיב כמו בזמן לימודי.
ממליצה בהחלט
קרא עוד
ברצוני לשבח את העבודה המקצועית ולהודות על היחס האישי והמהיר שאני מקבלת מחברת טרגט תרגומים טיפולם בכל מה שנדרש הינו מהיר , איכותי , סבלני ואדיב מאוד.
מאוד מרוצה
קרא עוד
אנחנו עובדים עם החברה TARGET4U ואני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי והאיכותי שהם נותנים לנו. המחירים שלהם די זולים ולא גורמים לקריסה תקציבית והשירות יעיל מאוד עם הקפדה על עמידה בזמנים.
כל הכבוד
קרא עוד
פניתי לחברה טרגט 4 יו, אחרי שנתקלתי בסירוב מצד מספר מתרגמים. הייתי חייב לקבל תרגום של מסמך רפואי מספרדית לאנגלית מאוד דחוף ובעיצוב זהה למסמך המקור, כדי להגיש אותו להשלמת טיפול בענייני. המתרגמים לא יכלו לעמוד במסגרת זמן, שהייתי חייב להיות צמוד לה. בחברה טרגט 4 יו לעומת זה, קיבלתי את התרגום עוד לפני המועד שנקבע, באיכות מעולה ובעיצוב זהה.

המלצות בגוגל

סיני קליניק
סיני קליניק
2020-10-02
רוצה להודות מקרב לב על השירות המסור והתרגומים המקצועיים. הפניתי אליכם כבר 4 לקוחות ואמשיך לעשות זאת באהבה ❤️
Lubov Ahava
Lubov Ahava
2020-10-01
מאוד נהננו מהשירות האדיב, מהיר ובאיכות גבוהה! ממליצה בחום!
Asher Rochberg
Asher Rochberg
2020-10-01
שירותי תרגום באיכות גבוהה ובעמידה בזמנים

שאלות? התקשרו 074-702-2342
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

דילוג לתוכן